İzmir Şube:(0232) 332 04 05
İphone

İphone Mesaj Takip Paketi

iphone

Tüm iphone modelleri uyumlu olarak çalışan Mesaj takip yazılımı temel olarak hedef kişinin telefonuna gelen tüm mesajları size hazırlanan panelden takip etmenizi sağlayan bir yazılımdır.Bu yazılımın geniş süzgeç yöntemi ile kimlerden çok mesaj geldiğini,Hangi Saat aralıklarıda kimler ile mesajlaştığı gibi sorgular yapabiliyorsunuz.

Genellikle çok fazla mesajlaştığını düşündüğünüz yakınlarınız için kullanmanızı tavsiye ettiğimiz bu paket ile Sms Takip Yazılımı Tam Size Göre.İphone Mesaj Takip Paketi İle Eşinizi, Sevgilinizi, Çocuklarınızı, Personellerinizi, İş Ortaklarınızı, Gizli Bir Şekilde Takip Edebilirsiniz.

İphone Sms takip programını telefonları yüklenmesi ve kullanması çok basittir.Mesajlarını takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna 1 dakika içinde yükleyebilirsiniz.Ben bu programı nasıl kullancam diye düşünen müşterilerimize Ofislerimizde Ücretsiz deneme imkanı sunuyoruz.Dilerseniz Bizi arayarak yazılımlarımızı yerinde kurulum ve eğitim desteğide alabilirsiniz.

Mesaj takip yazılımın yükleneceği İphone moderl telefon Symbian İşletim Sistemine Sahip Olup, Uyumlu Telefon Modellerine Yüklenebilen Sertifikalı Bir Yazılımdır. Yazılımın Göndereceği Mesajların İçeriğinde, Gelen Veya Giden Mesajların Tüm Detayları, Ne Zaman Geldiğine Yada Gönderildiğine Dair Tarih Ve Saat, Gönderen Kişinin Numarası Yer Almaktadır.

İphone Mesaj takip sisteminde Gelen ve Giden Mesajları Nasıl Görürüm?

mesaj-takipHedef telefona yüklenen yazılım ile birlikte sizlerin uzaktan kontrol ettiği telefona eş zamanlı olarak Gelen Ve Giden Mesajları bildirimi yapılmaktadır.Bu işlem için yazılımın özel panelinde sizin belirliyceğiniz bir telefon numarası uzaktan kontrol amaçlı belirlenmelidir.Gönderceğiniz Sms Komutları Tamamen Gizlidir Ve Hedef Telefonda Mesaj Olarak Asla Gözükmez.

 

 

Farklı Sitelerde Değişik Fiyatlarda Mesaj Takip Programları Görüyorum Hangisine Güvenmeliyim?

Maxi Yazım olarak satmış olduğumuz tüm yazılımların sonuna kadar arkasındayız ve müşterilerimize %100 garantiyi sözleşme kapsamında vermekteyiz.

Satışta bulunan tüm yazılımlarımı Amerikada Lisanslı olarak alımı yapılan ve deneme sürümünden başarılı olarak geçen yazılımlardır.Ayrıca Piyada bir çok farklı site görmeniz mümkün iken bu sitelerin hiç bir yerde ofis bilgilerini göremezsiniz.Maxi Yazılım olarak müşterilerimizi ofislerimizi bekliyor ve burda programlarımı bizzat kendi telefonlarında ücretsiz olarak gösteriyor ve tanıtıyoruz.Piyasada Birden Çok Sms Takip Yazılımı Bulunmaktadır.

Bu Tür Yazılımların Ne Yazık ki Markası Modeli Yoktur. Bu Sebepten Dolayı İyi Yazılımla Kötü Yazılımı Gerçekten Ayırt Etmeniz Neredeyse İmkânsızdır. Ancak Bu Konuda Size Bazı Bilgiler Verebiliriz Sizde Böylece Hangi Fiyata Ne Tür Bir Yazılım Almak Üzere Olduğunu Anlayabilirsiniz. Çoğu Cep Telefonu Takip Yazılımların Uzaktan Yönetim Kodları Bulunmaktadır.

Bu Kodlar Sayesinde Uzaktan Hedef Telefonun Ayarlarını Kendi Telefonunuzdan Mesaj Atarak Değiştirebilir, Dilerseniz Yazılımı Durdurabilir Veya Tekrar Çalıştırabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İphone Full Paket başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazıyı Beğendiniz Mi?
Çıkış Yap